Srpski W3 Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski W3 Forum


+2
Jimbo291
Koske
6 posters

    Zahtev za unban!

    avatar
    Koske


    Posts : 17
    Points : 23
    Join date : 2009-06-20
    Age : 31
    Location : Novi Beograd Blok 45

    Zahtev za unban! Empty Zahtev za unban!

    Post by Koske Thu Jun 25 2009, 18:45

    Na netu sam vise od 2 godine i nikad nisam prijavljen za flame bez razloga!
    Dobio sam ban zato sto sam psovao zaxusa i stojim iza toga posto sam se iznervirao jer nije hteo da igra zbog glupe sitnice moda -ar ili -rd ko da je vazno... Ja sam bio afk i kad sam se vratio odabrao sam mod meni se igralo rd a i video sam da je jos neko napisao! Zaxus nije hteo pa sam ja trazio end od admina.
    Zaxus je reko da on nije afk i da se igra nastavi posto admin nije end a zaxus je blejao po bazi i onda se setkao po mapi i govorio da imam inv da idem gore na all chat... Ti mu vlado nista nisi reko i reko si plej ja ne znam da li ti je frend ili ti se cepi mene to ne zanima....Onda sam ga ja flame i to bas puno...
    Ali pod:

    1) Imao sam razloga
    2)Admin nije endovao ne znam zasto
    3)Zaxus nije banned zasto je unistio igru i ako su svi igraci rekli play
    4)Omega je bez razloga psovao _Spasu_ i spasa je uzvratio naravno ali omega nista nije dobio zato sto je admin ili ne znam sta,a ja sam banned.

    Svako zasluzuje 2 sansu...
    Jimbo291
    Jimbo291


    Posts : 52
    Points : 76
    Join date : 2009-06-15
    Age : 32
    Location : Padina (Vojvodina)

    Zahtev za unban! Empty Re: Zahtev za unban!

    Post by Jimbo291 Thu Jun 25 2009, 19:37

    Problem je bio to sto si se ti jedini u toj partiji bunio, tojest, plasio si se da igras 4v5 protiv nas iako je to playable, mogu svi da potvrde.

    Nama Deki samo sto nije dobio DC od pinga, a ti si navaljivao start start start samo zato sto si mislio da ce dobiti DC i vas ce biti vishe, a i to sto si znao da je playable tako da se mi necemo buniti.

    Sam si pao u svoja govna, zato zacuti i pocni da ucis kako se igra dota.
    avatar
    Koske


    Posts : 17
    Points : 23
    Join date : 2009-06-20
    Age : 31
    Location : Novi Beograd Blok 45

    Zahtev za unban! Empty Re: Zahtev za unban!

    Post by Koske Thu Jun 25 2009, 20:01

    Ahahhahaha
    1)4v5 playable kad vam on pise koje iteme imam i sta radim? i to jos od 1 min?
    2)Sto nismo isli rmk odmah?
    3)Ja sam se bunio ali je muerto leave
    4)1na1 sa tobom kad oces!
    5) Barem udji u dpl ako oces da me nauicis dotu!
    6)Jel si ti taj koji moze da me unban? Ne bi mislio pa zasto onda spamas?
    7) Ja cutim samo kucam poruke !
    ForTheLasTime
    ForTheLasTime
    Admin


    Posts : 299
    Points : 497
    Join date : 2009-03-31
    Age : 31
    Location : Beograd

    Zahtev za unban! Empty Re: Zahtev za unban!

    Post by ForTheLasTime Fri Jun 26 2009, 04:32

    Jedini razlog sto te je vlada ban je da ti nije prvi put da flamujes nekoga u game...
    Muerto
    Muerto


    Posts : 61
    Points : 156
    Join date : 2009-06-08
    Location : Zajecar

    Zahtev za unban! Empty Re: Zahtev za unban!

    Post by Muerto Fri Jun 26 2009, 11:11

    E koskee nisi bash bio iskren... evo kako je bilo:poceo je game.. ljudi su pricali mode tebe nije bilo.Onda si se vratio i pitao si MODE?
    svi su napisali ar a ti pametan udario kontru i kucas rd.Nije bitno sta se tebi igra nego sta vecina kaze!Zaxus je pricao kako je trebao da bude rd mode bez vredjanja.A onda si ti poceo da ga psujes opasno bez prestanka i uprkos tome zaxus je cutao.I bar posle svega trebao si da se izvinis zaxusu ako razmislis malo kako si postupio.Ja nisam mogo da gledam kako flamujes pa sam leave.INACE JIMBO U PRO PRIVU OD PRVOG MINUTA 4V5 NIJE PLAYBLE!!!!!!!!
    avatar
    Koske


    Posts : 17
    Points : 23
    Join date : 2009-06-20
    Age : 31
    Location : Novi Beograd Blok 45

    Zahtev za unban! Empty Re: Zahtev za unban!

    Post by Koske Fri Jun 26 2009, 12:36

    Idi vidi u chat da je i Pedjaz napisao rd i ja sam kucao mod,a kao drugo nije pricao koje iteme imam nego da uzimam inv i da idem gore i smarao me,vidi u replay,ja ga jesam psovao a reci
    mi otkud to da nije prvi flame jel me neko prijavio to sto vidis na channelu ako ja nekog flame bez razloga to mi je frend ! I muerto 4v5 u pro igri nije playable to si upravu!
    Muerto
    Muerto


    Posts : 61
    Points : 156
    Join date : 2009-06-08
    Location : Zajecar

    Zahtev za unban! Empty Re: Zahtev za unban!

    Post by Muerto Fri Jun 26 2009, 14:05

    Ahahhahaha
    1)4v5 playable kad vam on pise koje iteme imam i sta radim? i to jos od 1 min? Vidis da si reko da je pisao koje iteme imas.... Ja ti rekoh da ti iteme mogu videti sami Smile
    Vladimir
    Vladimir
    Admin


    Posts : 285
    Points : 545
    Join date : 2009-03-31
    Age : 41

    Zahtev za unban! Empty Re: Zahtev za unban!

    Post by Vladimir Fri Jun 26 2009, 14:31

    Koske wrote:Na netu sam vise od 2 godine i nikad nisam prijavljen za flame bez razloga!
    Dobio sam ban zato sto sam psovao zaxusa i stojim iza toga posto sam se iznervirao jer nije hteo da igra zbog glupe sitnice moda -ar ili -rd ko da je vazno... Ja sam bio afk i kad sam se vratio odabrao sam mod meni se igralo rd a i video sam da je jos neko napisao! Zaxus nije hteo pa sam ja trazio end od admina.
    Zaxus je reko da on nije afk i da se igra nastavi posto admin nije end a zaxus je blejao po bazi i onda se setkao po mapi i govorio da imam inv da idem gore na all chat... Ti mu vlado nista nisi reko i reko si plej ja ne znam da li ti je frend ili ti se cepi mene to ne zanima....Onda sam ga ja flame i to bas puno...
    Ali pod:

    1) Imao sam razloga
    2)Admin nije endovao ne znam zasto
    3)Zaxus nije banned zasto je unistio igru i ako su svi igraci rekli play
    4)Omega je bez razloga psovao _Spasu_ i spasa je uzvratio naravno ali omega nista nije dobio zato sto je admin ili ne znam sta,a ja sam banned.

    Svako zasluzuje 2 sansu...

    Stoji to da svako zalsuzuje drugu shansu, ali ti umesto da iskoristish drugu shansu, ti si posle toga na /f m srao pola sata....i umesto da iskuliras da dokazes da nisi reti ti si nastavio...
    A sto se tice omege nije banovan ali vise nije ni admin...
    Vladimir
    Vladimir
    Admin


    Posts : 285
    Points : 545
    Join date : 2009-03-31
    Age : 41

    Zahtev za unban! Empty Re: Zahtev za unban!

    Post by Vladimir Fri Jun 26 2009, 14:47

    Tvoja druga shansa je ovo:
    Da sacekas da se server restart, da bi ti se skinuo ban (sa channela)
    Kad to bude onda se javis meni da te ja unban na botu
    I da ne ponovis to vise...
    phaNtom
    phaNtom


    Posts : 89
    Points : 99
    Join date : 2009-03-31

    Zahtev za unban! Empty Re: Zahtev za unban!

    Post by phaNtom Sat Jun 27 2009, 21:14

    Reseno, zakljucano. Ubuduce sledece zahteve napisite u temi 'Zahtev za unban'.

    Sponsored content


    Zahtev za unban! Empty Re: Zahtev za unban!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19 2024, 10:29