Srpski W3 Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski W3 Forum


4 posters

    Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!!

    Jimbo291
    Jimbo291


    Posts : 52
    Points : 76
    Join date : 2009-06-15
    Age : 32
    Location : Padina (Vojvodina)

    Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!! Empty Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!!

    Post by Jimbo291 Fri Jun 26 2009, 19:23

    Pazite ovo, danas smo ja i zokocx igrali dve dote 2v2 protiv istih likova... HOST: Soulriver (kom treba ban za 5 zivota)

    prva partija= heroji- ja (omni) zoko (nessaj)
    -soulriver (bane) i taj drugi (tiny) = oni su pobedili

    druga partija = heroji- ja (lion) zoko (tiny)
    - soul (bounty) onaj drugi (tauren)

    u drugoj za 15 minuta sam imao wicked sick...

    pazi foru negde u 20 minute ovaj endao igru, ako to coveku ne izjebe mozag vi meni recite sta hoce.
    Vlado ako nije problem, stavi ovo na eurbattle forum da bannaju ovog ludaka...plzzz....
    Vladimir
    Vladimir
    Admin


    Posts : 285
    Points : 545
    Join date : 2009-03-31
    Age : 41

    Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!! Empty Re: Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!!

    Post by Vladimir Fri Jun 26 2009, 20:19

    Da kazem i ja tebi nesto. Igrali smo ja i Tadic 2v2 protiv, Kostunice i Sheshelja...
    I sheshelj unpluguje na first blood.... I ja pricam ovima na bnet i niko mi ne veruje....

    Navaruchenije: Mozes da prichash shta hoces, dok nemash ss-ovi i replayove niko nece da ti veruje... A druga stvar, ne banuje se na bnetu custom games... jbg
    Muerto
    Muerto


    Posts : 61
    Points : 156
    Join date : 2009-06-08
    Location : Zajecar

    Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!! Empty Re: Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!!

    Post by Muerto Fri Jun 26 2009, 21:46

    Jimbo nemoj da se nerviras... on ako je endao znaci on je prso vishe od tebe .. ti si se dokazao i u svakom slucaju si dobio tu partiju! Suspect
    Jimbo291
    Jimbo291


    Posts : 52
    Points : 76
    Join date : 2009-06-15
    Age : 32
    Location : Padina (Vojvodina)

    Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!! Empty Re: Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!!

    Post by Jimbo291 Sat Jun 27 2009, 13:23

    Ne al pazi Muerto, kada su nas oni dobijali, mi smo gledali kako nam je*u frozen throne, a kada smo mi pobedjivali.... jedan veliki K!
    phaNtom
    phaNtom


    Posts : 89
    Points : 99
    Join date : 2009-03-31

    Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!! Empty Re: Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!!

    Post by phaNtom Sat Jun 27 2009, 20:51

    Sve u svemu nemas dokaza i ne moze se nista uraditi.
    @Dovla lol na post.

    Zakljucano.

    Sponsored content


    Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!! Empty Re: Post za nubare koji treba da dobiju veciti ban!!!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19 2024, 12:13